Відбулась ХІІ сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 07.09.2017 16:25

Сьогодні, 7 вересня, у великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  секретаря міської ради Ігоря Деньковича відбулась ХІІ сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про звіт постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, про стан готовності навчальних закладів Тлумацької об’єднаної територіальної громади до нового 2017-2018 навчального року, про створення комунального закладу «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» та про внесення змін до штатного розпису комунального закладу«Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Також було розглянуто ряд інших важливих питань порядку денного щодо землевпорядкування та приватизації. З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.