Микола Палійчук подарував Тлумацькій публічній бібліотеці кілька десятків примірників нового повстанського роману Василя Шкляра «Троща»

Дата: 31.10.2017 16:32
Кількість переглядів: 359

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів і податків, очільник обласної організації УКРОПу Микола Палійчук подарував Тлумацькій публічній бібліотеці Тлумацької міської ради ОТГ, а також сільським бібліотекам-філіям району кілька десятків примірників нового повстанського роману Василя Шкляра “Троща”, а також дитяче видання “Помста Баби Яги”, друковане двома мовами (українська та англійська).

Подарунок став символічним, оскільки саме в приміщенні бібліотеки перед пленарним засіданням сесії обласної ради відбулось засідання бюджетної комісії.

Директор бібліотеки Мар'яна Пісак зазначила, що це для району велика радість: "Ми дуже вдячні, оскільки це величезний внесок для нашого закладу. Відвідувачі бібліотеки читати Василя Шкляра дуже люблять, тому висловлюємо за "Трощу" окреме спасибі".