У Тлумачі відзначили День енергетика

Дата: 26.12.2017 16:33

У Тлумачі відзначили День енергетика

п’ятницю, 22 грудня, в приміщенні Філії ПАТ «Тлумацький район електричних мереж» відбулися урочистості з нагоди Дня енергетика.

З професійним святом енергетиків нашого краю вітали заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль, голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, директор Філії ПАТ «Тлумацький РЕМ» Юрій Хрін, представники ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

З нагоди свята кращих працівників галузі відзначили грамотами. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня енергетика міський голова Роман Круховський вручив грамоти міської ради та побажав колективу нових здобутків, стабільної частоти в електромережах, наснаги, мирного неба та добра.