14 березня - День українського добровольця

Постановою Верховної Ради України встановлений День українського добровольця, який відзначається 14 березня.

День добровольця - свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, своєї Батьківщини, захищають рідну землю від загарбників. З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони. Сьогодні багато добровольців вже у лавах українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників

Зараз, як ніколи, ми повинні пам’ятати всіх тих, хто загинув у боротьбі за українську незалежність, так і підтримувати тих, хто сьогодні зі зброєю в руках обстоює нашу свободу, наше право жити в  вільній країні.

У Тлумацькій Публічній бібліотеці ОТГ оформлено книжкову виставку «Доброволець-герой сьогодення», де зібрано матеріали про події Революції Гідності, активних учасників добровольчих формувань Самооборони Майдану, що  пізніше стали активними учасниками добровольчих батальйонів, які й нині воюють на Сході України.