Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 06.07.2017 16:52

У четвер, 6 липня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець). В роботі постійної комісії взяли участь міський голова Роман Круховський, перший заступник міського голови Андрій Радовець.

На порядок денний засідання постійної комісії виносились питання про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перший квартал 2017 року, про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та про внесення змін до рішення міської ради від 05.05.2017р. № 214-7/2017 «Про затвердження Плану соціально-економічного і культурного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».

Члени комісії опрацювали всі питання, оформили висновки, внісши уточнення та пропозиції підготували проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової десятої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться 10 липня 2017 року.