Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбувся спеціалізований семінар у Івано-Франківському відокремленому підрозділі "Центр розвитку місцевого самоврядування"

   

    Вчора, 6 лютого, у м. Івано-Франківську відбувся спеціалізований семінар з підготовки проектних заявок на конкурс проектів програми транскордонної співпраці Україна – Румунія. У семінарі взяв участь начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства Тлумацької ОТГ Василь Гузій.

    Перед присутніми виступив Руслан Панасюк, директор ІФ ЦРМС а також експерт Чернівецької філії спільного технічного секретаріату спільної операційної програми Україна – Румунія, який розповів про пріоритети конкурсу проектів програми транскордонної співпраці Україна – Румунія.

     Серед основних завдань, які виконуватиме ІФ ЦРМС, є здійснення всебічної підтримки функціонування вже діючих ОТГ, а також сприяння утворенню нових територіальних громад в області.

 

 

P.S.

   10 травня 2017 року в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття Івано-Франківського відокремленого підрозділу "Центр розвитку місцевого самоврядування".  Центр створено за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. який розташований по вулиці Галицька, 63-а. Новостворена асоціація ОТГ Прикарпаття зацікавила всі об'єднані громади до пошуку фінансових ресурсів через проектну діяльність.

 « повернутися до списку новин