ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, КУЛЬТУРИ, ДУХОВНОСТІ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ, ТУРИЗМУ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН

У середу, 21 лютого, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісій міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник);

На порядку денному засідання комісії депутатами міської ради розглядались питання ради  про прийняття майна в комунальну власність, про дострокове припинення повноважень виконуючого обов’язки старости села Королівка Стасюка Василя Михайловича та про змну назкви комунального закладу ЦПМД та затвердження Статуту у новій редакції.

Комісія опрацювала всі звернення, оформили висновки, внесли уточнення та пропозиції, підготували проекти рішень, які  будуть розглянуті на засіданні шістнадцятої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться 26 лютого 2018 року.