Нас єднає Шевченкове слово

Немає в світі поета, який стільки би важив в житті свого народу, як Т.Шевченко, писав М.Рильський.

Лідером національного відродження українства є Тарас Шевченко – геніальний поет, мислитель, видатний художник.

У Бортниках святкування шевченківських днів – це вже традиція, яка бере свій початок ще на початку минулого століття. Ця шана до національного пророка передалась у спадок сучасним поколінням, адже Кобзар – пророк і геній нашої нації.

Березневої неділі у Народному домі с.Бортники відбулося святкування шевченківських роковин «Вічне і пророче Шевченкове слово», яке підготували і провели зав.бібліотекою Н.Громадюк і художній керівник Народного дому О.Зюзяк.

У часі урочистостей бортниківчани мали можливість душею полинути у творчість Кобзаря, поезію, яка стала народною піснею. У програмі свята звучали пісні на слова Шевченка у виконанні Народного колективу «Родина». У бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки «Уклін тобі, Кобзарю», біля якої бібліотекар провела шевченківські читання: «Шевченко – геній, пророк мого народу».