Важлива інформація!

Дата: 18.09.2020 08:52

Що ж таке сімейний патронат?

Сімейний патронат –комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин. Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки, в силу певних обставин, деякий час не можуть опікуватися ними. Саме завдяки даній формі влаштування діти не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім'ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд.

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має вищу освіту, досвід виховання дітей у сім'ї, пройшов/ла курси професійної підготовки за спеціальною програмою патронатних вихователів, та зі згоди повнолітніх всіх членів сім'ї, що проживають в помешканні уклала договір про виконання обов'язків сім'ї  патронатного вихователя.

Патронатний вихователь отримує стаж, заробітну плату, соціальну допомогу на утримання влаштованих дітей. Термін перебування дитини в сім'ї патронатного вихователя не може перевищувати 3 місяці, в окремих випадках –до 6 місяців. Кандидатам, що мають намір стати патронатними вихователями необхідно звернутися  КУ « Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради ОТГ.

Адреса: м. Тлумач , вул.  Макуха 2, 1 поверх, Телефон: 0684345655