Шановні працівники фармацевтичної галузі Тлумацької громади!

Дата: 18.09.2020 15:49

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня фармацевтичного працівника! Обрана Вами професія недарма поважається у суспільстві. Від успіхів фармацевтів значною мірою залежить збереження найціннішого надбання Тлумаччини – здоров’я і благополуччя людей.

Забезпечення громадян якісними й безпечними ліками — один із головних напрямів діяльності медичної галузі, адже саме від них здебільшого залежить результат лікування. Ось чому професія фармацевта вимагає надзвичайної відповідальності та глибоких наукових знань.
       Робота працівників роздрібної ланки вимагає терпіння та постійного прагнення до самовдосконалення. Щодня провізори підтримують своєю турботою хворих, надихають їх на одужання, забезпечуючи їх не тільки ефективними й безпечними ліками, а й своєчасними рекомендаціями і порадами.
       Впевнений, що працівники фармацевтичної галузі й надалі докладатимуть усіх зусиль для вирішення такого важливого завдання, як забезпечення населення якісними та безпечними лікарськими засобами.
       Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

З найкращими побажаннями,
міський голова                                      Роман Круховський