Шановні працівники туристичної сфери та гості нашої громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні

Дата: 25.09.2020 14:22

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись із буденних своїх справ на берег річки, у ліс, у поле, якими так багата наша земля!

Туристична сфера сьогодні є потужним фактором соціально-економічного розвитку цілого ряду галузей нашої громади. Перед нами стоїть завдання створити якісно нові, доступні умови для відпочинку як Тлумачан, так і гостей нашого міста, сприяти збереженню, раціональному використанню культурних і природних багатств нашого краю.

Любителям мандрівок - цікавих туристичних маршрутів та незабутніх вражень, працівникам галузі – оптимізму, здійснення всіх сподівань і надій, нових досягнень у популяризації нашого міста та громади в цілому.

Бажаю  працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових  звершень  задля процвітання Тлумаччини, а туристам – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні нашого краю.

З повагою,

міський голова                            Роман Круховський