Вітання міського голови з Всеукраїнським Днем бібліотек

Дата: 30.09.2020 08:06

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський День бібліотек.  Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку ? пам’яток писемності, а її служителі ? вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Щирі слова подяки висловлюю бібліотечним працівникам міста та громади, які віддали улюбленій справі багато років свого життя та вважають свою роботу покликанням душі. Це творчі і талановиті люди, які шанують своїх користувачів та вміють для них організувати справжнє свято.

Щиро дякую Вам, дорогі друзі, за Вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури! Впевнений, що Ваш високий професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал.

Бажаю Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

міський голова                                      Роман Круховський