Вітання міського голови з Днем ветерана та Міжнародним Днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2020 08:10

Фото без опису      Фото без опису

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Від імені  нашої  громади, міської ради та виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю із Днем ветерана та Міжнародним Днем людей  похилого віку!

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста, громади і держави.

Важко переоцінити здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру Вам, оптимізму і благополуччя! Зі святом!

З повагою,

міський голова                             Роман Круховський