Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами

Дата: 06.10.2020 09:14

Сьогодні, 06 жовтня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами (голова комісії В.Р. Пелех). В роботі комісії взяв участь секретар міської ради І. Денькович.

Депутатами розглянуті майнові питання, що стосуються Тлумацької міської ради ОТГ.

Комісією оформлено висновки та підготовлено проекти рішень, які  будуть розглянуті на засіданні сорок п’ятої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться в Тлумацькому народному домі 09 жовтня 2020 року.