Всесвітній день економіста

Дата: 12.10.2020 08:14

12 жовтня проводять Всесвітній день економіста. Дата свята в день, коли видатним представникам професії присуджується премія за рішенням Нобелівського комітету. Ці жовтневі заходи у другий декаді місяця мають щорічний характер.

В цій області є багато окремих напрямків, від широких філософських теорій до цілеспрямованого вивчення безлічі дрібниць на конкретних ринках, макроекономічного аналізу, або аналізу фінансової звітності, включаючи аналітичні методи і інструменти, такі як економетрика, статистика, економічні розрахункові моделі, фінансова економіка, математичні фінанси та математична економіка.

Чому люди в найбагатших країнах світу сьогодні набагато багатші, ніж 100 років тому? І чому деякі країни набагато багатші інших? Такі питання визначають сферу економічного зростання.

Економісти досліджують і аналізують дані, щоб з'ясувати, як використовуються товари і ресурси, виявити грошові тренди та зробити економічні прогнози. Все це дозволяє сприяти розвитку ринків та збільшенню добробуту.

Вітаємо економістів з їх професійним святом!