Урядова програма фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства 2020

Дата: 19.10.2020 15:04

До відома суб’єктів господарювання, які займаються садівництвом.

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.09.2020р. № 1750 «Про затвердження нормативів, форм звітності, переліку техніки та обладнання, передбачених для надання фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства» затвердженно форми, які необхідно заповнити для участі у програмі часткової компенсації у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації розпочав прийом документів від суб’єктів господарювання, які хочуть отримати кошти від державного бюджету на безповоротній основі для виноградарства, садівництва та хмелярства.

Перелік документів необхідний для отримання фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства визначений постановою Кабінету Міністрів України  від 15.07.2005р. № 587 в редакції постанови від 18.03.2020р. № 279  «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Останній день подачі документів 1 листопада 2020 року.

Прийом документів здійснюється в Департаменті агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації, каб. № 713-А, секретарем комісії – Володимиром Ціховським.

Телефон для довідок: (0342) 55-19-05, 55-22-09.