Оснащення меблями для виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей

Дата: 20.10.2020 09:59

На виконання Наказу Мінсоцполітики від 14.01.2020 року № 12 щодо оснащення громад комп’ютерним обладнанням в рамках програми «Модернізація системи соціальної підтримки населення» за підтримки Світового банку для посилення спроможності об’єднаних територіальних громад та за сприяння міського голови Р. Круховського 19 жовтня 2020 року до Центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ передано сучасні новітні меблі.

Згідно цього наказу очікуємо на доставку компютерного обладнання. Таким чином, якість надання соціальних послуг покращить результативність і суспільну корисність. Соціальний захист для людей має величезне значення у функціонуванні всього господарського механізму суспільства, тому наша громада зацікавлена у покращенні соціальних послуг.