Щирі вітання працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства з професійним святом!

Дата: 23.10.2020 15:15

Вітаю Вас з професійним святом, яке за традицією, відзначаємо в останню неділю жовтня. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, які забезпечують функціонування всіх галузей господарства та життєдіяльність населених пунктів нашої громади.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі Ви – на одному шляху. Від Вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу.

Шановні автомобілісти і дорожники! Щиро бажаю всім щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дороги будуть рівними та легкими, "залізний кінь" – міцним, пішоходи ввічливими, а дома завжди чекають рідні та близькі! Міцного здоров'я, щастя, миру та злагоди!

З повагою,

міський голова                                   Роман Круховський