Привітання міського голови з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2020 08:15

Шановні жителі Тлумацької об’єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з 76-ю річницею визволення України від фашистських загарбників! В ці дні ми вшановуємо пам’ять всіх, хто відстояв Батьківщину у роки Другої світової війни. Честь і шана ветеранам нашої громади – визволителям рідної землі. Завдяки Вашому подвигу ми  отримали змогу жити у  незалежній державі, а Ваша мужність зберігається в нових поколіннях українського народу.  Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Ми дякуємо кожному, хто саможертовно наближав перемогу – військовим, учасникам партизанського руху, медикам, працівникам підприємств в тилу. Ваша любов до України, самовідданість та мужність є прикладом для прийдешніх поколінь. У теперішній нелегкий для країни час пам’ять про славних предків надихає українців на захист незалежності нашої Батьківщини.

Бажаю кожному з Вас миру, наснаги та оптимізму. В єдності – наша сила!

З повагою,

міський голова                                   Роман Круховський