Привітання міського голови з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 13:08

Шановні працівники соціальної сфери!

Традиційно у першу неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – День працівника соціальної сфери. У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта та щирість. У наш непростий час Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні тим, хто найбільше цього потребує. Треба мати справді велике серце, щоб самовіддано служити людям. Це – справжнє покликання, адже тисячі наших земляків щодня розраховують на підтримку. Ви – ніби янголи милосердя, що приходять на допомогу у складній ситуації.

Сьогодні на Ваші плечі лягла додаткова відповідальність – це турбота про тисячі переселенців, які потребують захисту, та  учасників АТО. Низький Вам уклін за милосердя, відданість обраній справі, доброту, терпіння і любов до тих людей, які найбільше потребують Вашої опіки, захисту та підтримки.

Шановні працівники соціальної сфери, з нагоди Вашого професійного свята бажаю Вам витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності від людей, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай сторицею повертається до Вас добро, щирість та милосердя, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і злагода. Будьте здорові та енергійні, бережіть себе та завжди вірте у власні сили!

З повагою,

міський голова                                             Роман Круховський