Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 13.11.2020 15:48

Шановні аграрії, трудівники сільського господарства!

Від імені виконавчого комітету та депутатів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ, свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.  З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме Ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади, запорукою її процвітання. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашої громади. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної землі.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Нехай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Дякуємо Вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю! Миру, благополуччя, здоровя, щастя, злагоди. Зі святом!

З повагою,

міський голова                                 Роман Круховський