Відбулось перше пленарне засідання першої сесії Тлумацької міської ради VIII скликання

Дата: 23.11.2020 08:19

У п'ятницю, 20 листопада 2020 року, в приміщені адміністративного будинку м. Тлумач відбулось пленарне засідання першої сесії Тлумацької міської ради Івано- Франківського району Івано -Франківської області VIII скликання. На сесії були присутні міський голова попереднього скликання Р. Круховський, голова районної ради В. Двояк, голова РДА С. Гаєвський, керівники штабів політичних сил, жителі громади та представники ЗМІ.

Пленарне засідання відкрила голова Тлумацької міської територіальної виборчої комісії Галина Юрів, яка проінформувала присутніх про проведення місцевих виборів, про визнання повноважень депутатів Тлумацької міської ради та вручила тимчасові посвідчення новообраним депутатам. Тлумацьким міським головою обрано Петрука Ігоря Андрійовича, якого висунуто від ВО «БАТЬКІВЩИНА» та за якого проголосувало 4316 виборця, або 50,73% від загальної кількості голосів.

З перемогою на виборах І. Петрука привітали попередній міський голова Р. Круховський, вручивши символ влади нашого міста - колар, а також керівництво району, політичних партій та ін.

Новий склад депутатського корпусу та міський голова отримали благословення від настоятелів храмів м. Тлумач, всечесних отців Василя та Павла, на добрі справи в ім'я нашого міста та громади.

Новобраний голова прийняв присягу та набув своїх повноважень. До офіційного виконання довірених громадою обов’язків приступили міський голова Ігор Петрук та депутатський корпус у складі 26 депутатів:

Атаманюк Тетяна Василівна

Чаплінський Анатолій Михайлович

Шкунда Любомир Михайлович

Яців Оксана Василівна

В ході роботи сесії міський голова запропонував Кудерського Михайла Васильовича на посаду секретаря ради, який, за результатами таємного голосування, був обраний на цю посаду.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, міський голова зауважив, що пишається тим, що в територіальній громаді вибори пройшли чесно і прозоро. Він подякував членам міської територіальної виборчої комісії, членам дільничних виборчий комісій за чесну і відповідальну роботу.

Подякував також виборцям, які висловили йому довіру, віддавши свої голоси. «Нас чекає клопітка, напружена та дуже відповідальна робота», – зазначив  міський голова І. Петрук, звертаючись до депутатів. «На рівні нашої громади має бути депутатський корпус, який віддано працюватиме на благо жителів Тлумацької територіальної громади», – додав він.

Також на сесії були прийняті ряд рішень, а саме, про зміну найменування Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Тлумацькому міському голові, про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради та про постійні комісії Тлумацької міської ради.

На цьому сесія зробила перерву. Дату наступного пленарного засідання першої сесії буде повідомлено пізніше.