Вітання міського голови з Днем Сухопутних військ України!

Дата: 11.12.2020 13:30

Шановні військовослужбовці! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ України!

12 грудня Україна відзначає професійне свято військовослужбовців Сухопутних військ України, котрі є найчисленнішими в Українській армії та являються головним носієм бойової могутності нашої держави. Сьогодні, коли в Україні йде невпинна боротьба за незалежність та територіальну цілісність України, висока бойова готовність усіх родів військ є надзвичайно важливою. Мужність, стійкість наших захисників є взірцем виконання військового обов’язку та проявом справжнього патріотизму.

Я щиро вітаю всіх причетних до свята – Дня Сухопутних військ України. Від імені усієї Тлумацької громади висловлюю Вам подяку за вірність військовій присязі, відданість своїй справі, мир та спокій в нашій державі. Впевнений, що Ви й надалі будете гідно нести високе звання захисника Вітчизни та натхненно працювати над підвищенням боєздатності нашого війська. Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, мирного неба! Нехай янгол-охоронець береже кожного воїна-захисника нашої Батьківщини!

З повагою,

міський голова                                                    Ігор Петрук