Інформація для споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

Дата: 11.12.2020 15:54

КП «Тлумачкомунсервіс» повідомляєпро намір зміни тарифу

на послуги  централізованого водопостачання та водовідведення

Основною причиною для зміни тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення є покращення державних стандартів з оплати праці, наслідком чого є зростання витрат підприємства на оплату праці та збільшення вартості складових тарифу, де оплата праці є частиною собівартості (пальне, матеріали, електроенергія). За розрахунками підприємства в 2021 році собівартість послуг централізованого водопостачання буде становити 48,85 грн. за м. куб., централізованого водовідведення 27,74 грн., тоді як середньозважений тариф в 2020 році без ПДВ становить 26,94 грн. за м. куб. для послуг централізованого водопостачання та 20,08 грн. за м. куб. для послуг централізованого водовідведення. Як бачимо, середньозважений тариф покриває планову на 2021 рік собівартість послуг централізованого водопостачання на 55 %, планову собівартість послуг централізованого водовідведення на 72 %, з чого можна зробити висновок, що приведення тарифу на послуги централізованого водопостачання та водовідведення до рівня планової собівартості є надзвичайно важливим, а будь-яке відтермінування чи ігнорування цього питання швидко призведе до неспроможності КП «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС» розраховуватися за своїми зобов’язаннями і, як наслідок, припинення надання послуг.

Відповідно до розрахунківпланується, що затверджений тариф покриватиме 100% витрат фактичної собівартості наданих послуг. Востаннє тарифна послуги централізованого водопостачання та водовідведення для КП «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС» переглядався в кінці 2019 року та був затверджений Рішенням виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ № 151 від 27 грудня 2019 року в розмірі:

1.  Водопостачання для населення – 22,31 грн.;
    2.  Водовідведення для населення – 17,67 грн.;
    3.  Водопостачання для бюджетних підприємств, установ та організацій – 56,78 грн.;
    4.  Водовідведення для бюджетних підприємств, установ та організацій – 42,14 грн.;
    5.  Водопостачання для інших споживачів – 56,78 грн.;
    6.  Водовідведення для інших споживачів – 42,14 грн.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, щодо розрахунку тарифу прийматимуться до «17» грудня 2020р. за адресою вул. Макуха, 2, м. Тлумач (в приміщенні міської ради) та КП «Тлумачкомунсервіс» за адресою: вул. Рибаківка, 22А, с. Гончарівка.

Адміністрація КП «Тлумачкомунсервіс»