Престижна робота для справжніх патріотів – військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Дата: 17.12.2020 15:07

Це унікальна можливість отриматипрестижну військову спеціальністьза рахунок бойової підготовки за удосконаленою сучасною програмою з інтенсивною часткою практичних занять на бойовій техніці, стрільб, тощо.

Гідний рівень грошовогозабезпечення–від10,2 тис. грн.

Грошове забезпечення військовослужбовців Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України та гірсько-штурмових військових частин збільшено в середньому на 2-3 тис. грн.

Встановлено надбавку 2-3 тис. грн.за особливості проходження служби для снайперів, номерів обслуг ПТРК (Корсар та Стугна-П), які мають сертифікати про закінчення відповідних шкіл підготовки, зовнішнім пілотам (операторам) безпілотних літальних апаратів (за час виконання бойових завдань за призначенням).

Додаткові виплати за виконання завдань в ООС становить від 6,5 до 17 тис. грн. (в залежності від відстані від лінії бойового зіткнення), також запроваджено винагороду за знищення техніки.

Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.

Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

За укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям в таких розмірах: рядовим — 8, сержантам (старшинам) — 9, офіцерам – 10 розмірів прожиткового мінімуму (з 1 січня 2021 року – 2189грн).

Грошове забезпечення та усі виплати військовослужбовцям здійснюються стабільно та не залежать від карантинних обмежень.

Соціальний пакет

Безоплатне забезпечення речовим майном.

Харчування за рахунок держави (в ППД – обід, в ООС, полігон – триразове харчування за новою системою, якою передбачено розширений раціон продуктів для харчування в їдальнях та осучаснені сухі пайки для харчування в польових умовах).

Щорічна відпустка тривалістю не менше 30 календарних днів з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірах грошового забезпечення (виплата грошового забезпечення зберігається під час відпустки).

Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.

Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.

Виплата грошової компенсація за піднайом житла.

Збереження робочого місця

Збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладенні (продовженні) контракту (під час дії особливого періоду).

Додаткові стимули

Кар’єрне зростання.

Участь у міжнародних операціях з підтримки миру та безпеки.

Можливість безкоштовного вивчення іноземної мові (особам, які перебувають в резерві для просування по службі).

Можливість отримання статусу учасника бойових дій з наданням відповідних пільг та земельних ділянок під будівництво.

Освіта

Право отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави.

Отримання військової освіти та спеціальності.

Пенсійне забезпечення

Значно вищого рівня ніж у цивільному секторі та можливість виходу на пенсію після 25 років служби (з врахуванням цивільного стажу роботи відповідно до законодавства України).

Строки контракту

на 3 роки?—?для осіб рядового складу;

від 3 до 5 років?—?для осіб сержантського та старшинського складу;

від 2 до 5 років?—?для офіцерського складу;

на 6 місяців?—?для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.Після завершення шестимісячного контракту він може бути продовжений, за бажанням військовослужбовця, на 6 місяців або інші види контракту;

від 1 до 10 років – під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більше ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі.

Вимоги та відбір

Вік: від 18 до 60 років (граничний вік прийняття на військову службу в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок?—?до 50 років).

Наявність базової середньої освіти.

Відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів.

На службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Усіх бажаючих проходити військову службу за контрактомзапрошуємо до Тлумацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м.Тлумач, вул.Винниченка, 1.

За детальною інформацією звертатися за телефонами: 094-814-14-10, 050-807-00-23, 096-702-81-99.