Співпраця служби зайнятості з роботодавцями

Дата: 21.12.2020 13:35

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами щодо забезпечення роботою незайнятого населення є першочерговим в роботі Тлумацької районної філії.

З цією метою, 17 грудня цього року було організовано та проведено чергову зустріч з роботодавцями району, яка також була приурочена до 30-ої річниці створення Державної служби зайнятості.

Директор філії Михайло Богович ознайомив присутніх із генезою Державної служби зайнятості України та її пріоритетами на різних етапах розвитку; було підведено підсумки роботи за цей рік.

Також на цьому заході директор філії Михайло Богович вручив Подяки Івано-Франківського обласного центру зайнятості фізичним особам підприємцям Ользі Молодецькій, Ігорю Вівчаруку, Руслану Равренчуку, Івану Чорномазу, Теодозію Шешораку, керівникам ТзОВ “Оскар”, ФГ “Агроекотехнології”, ТОВ “М’ясодар”- Тарасу М’якушу, Наталії Романенко, Тарасу Скоморовському, а також головам Олешанської сільської, Обертинської селищної та Тлумацької міської рад – Богдану Двояку, Віктору Хамуту, Ігорю Петруку за співпрацю, соціальне партнерство та з нагоди 30-ої річниці з дня створення Державної служби зайнятості.