Відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

Дата: 21.12.2020 13:37

Сьогодні, 21 грудня, в у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку районної ради під головуванням Тлумацького міського голови І.Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради В.Салітри відбулося перше засідання новообраного виконавчого комітету Тлумацької міської ради.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання: про бюджет Тлумацької міської ради на 2021 рік; про затвердження Регламенту виконавчого комітету Тлумацької міської ради; про перспективний план роботи виконавчого комітету на 2021 рік; про бюджет Тлумацької міської ради на 2021 рік; про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради; про утворення узгоджувальної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування; про визначення видів та переліку об’єктів на 2021 рік на яких зможуть виконувати адміністративне стягнення особи, яким відповідно до постанови (рішення) суду буде призначено громадські роботи; про визначення видів та переліку об’єктів на 2021 рік на яких зможуть виконувати адміністративне стягнення особи, яким відповідно до постанови (рішення) суду буде призначено суспільно-корисні роботи; про визначення видів та переліку об’єктів на 2021 рік на яких зможуть виконувати кримінальне покарання особи, яким відповідно до вироку (постанови, рішення) суду буде призначено громадські роботи; про створення комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги та затвердження Положення про комісію з питань надання матеріальної грошової допомоги; про створення постійно діючої комісії та затвердження Положення з надання соціальних послуг та здійснення соціального обслуговування сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах в новій редакції; про створення постійно діючої комісії та затвердження Положення з розгляду заяв, які проживають самотньо, про взяття їх на обслуговування та звільнення від плати за надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради в новій редакції; про затвердження розміру одноразової грошової допомоги на поховання; про підготовку та затвердження заходів  по святкуванню Нового Року та Різдвяних Свят; про затвердження місць торгівлі новорічними ялинками, ялинковими прикрасами і супутніми товарами; про затвердження технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення КП "Тлумачкомунсервіс"; про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; про скасування рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ від 26.01.2018 року № 9 «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами Присяжнюк Н.В.»; про надання дозволу на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ № 45 від 25 червня 2020 року «Про надання дозволу на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ № 26 від 30 квітня 2020 року «Про надання дозволу на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»; про присвоєння поштової адреси; про затвердження тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення; про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян; про розгляд зверення Тлумацького коледжу ЛНАУ; про розгляд заяви гр. Худицької М.Я.