Відбулося засідання постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту
Сьогодні, 22 грудня, відбулося засідання постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії - О.Мелиник). В роботі комісії взяли участь секретар міської ради М.Кудерський та перший заступник міського голови В.Гнатюк.
Комісія розглянула ряд питань, а саме: Про Програму «Медична та соціальна реабілітація дітей з інвалідністю на 2021 рік»; про Програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних .новоутворень на 2021рік; про Програму протидії захворюванню на туберкульоз в Тлумацькій міській територіальній громаді на 2021 рік; про Програму «Цукровий діабет» в Тлумацькій міській територіальній громаді на 2021 рік; про Програму «Захисник Вітчизни» на 2021 рік; про Програму профілактики злочинності на 2021-2025 роки «Безпечна громада»; про Програму профілактики злочинності на 2021-2024 роки; про план роботи Тлумацької міської ради на 2021 рік; про закріплення депутатів Тлумацької міської ради за територіально-виборчими округами; про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради; про зміну назви та затвердження Положення про відділ освіти, молодіжної політики та спорту в новій редакції; про внесення змін до Програми розвитку освіти, фізичної культури та спорту на 2018-2022 роки; про перейменування відділу культури та туризму та затвердження Положення у новій редакції; про затвердження переліку закладів культури базової мережі Тлумацької міської ради.
В результаті роботи комісії та обговорення були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії міської ради.