Вітання міського голови І. Петрука з Новим роком та Різдвом Христовим.

Дата: 30.12.2020 10:32

Шановні і дорогі жителі Тлумацької громади!

Тепло й сердечно вітаю усіх вас із Різдвом Христовим та Новим Роком!

Ці зимові празники асоціюються у кожного з нас із очікуванням дива, чистими і світлими сподіваннями, мріями про краще майбутнє. Та, ступаючи у рік прийдешній, ми згадуємо і минулий. Він був бурхливим, неоднозначним, сповненим протиріч, багатий на випробування для кожного з нас. Ми молилися за наших вояків, які вже не один рік боронять рідну землю, боролися із пандемією, яка охопила весь світ, приймали рішення, які змінювали хід подій як на місцях, так і в державі загалом…

Разом з тим 2020-й залишив по собі й позитивні моменти. Він згуртував нас, став символом зміцнення духу, усвідомлення єдності, здобуття нового досвіду. У 2020-му році Тлумацькою міською радою було прийнято чимало важливих та доленосних рішень на користь громади. Тож, з Божою допомогою, вже у прийдешньому році ми і надалі докладатимемо всіх зусиль, аби долати всі виклики сьогодення, доводити, що жодні труднощі не страшні, коли влада і громада спільно діють заради єдиної мети – розвитку рідного краю та держави загалом.

На порозі Нового 2021-го року згадуймо тільки хороше, що подарував нам 2020-й, не втрачаймо віри у себе, у правильність нашого спільного великого шляху. Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у наші домівки, а тепло Різдвяної зірки зігріває наші серця і наповнює їх вірою у краще майбутнє. Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Нехай їхня міць і мужність надихають кожного з нас.

Благословенним нехай буде рік прийдешній і дай, Господь, усім нам снаги жити й творити в ім’я України.

З повагою,

Тлумацький міський голова                                Ігор Петрук