ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території (ДПТ)для нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці, площею 0.1571 га, вул. Січових Стрільців, 2, м. Тлумач, Івано-Франківської області

Дата: 04.01.2021 13:40

ПРОТОКОЛ

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ)для нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці, площею 0.1571 га, вул. Січових Стрільців, 2, м. Тлумач, Івано-Франківської області.

23 грудня 2020 р.                                                                                                             м. Тлумач

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 10 (десять) осіб у т.ч.

Петрук І.А. – міський голова, Гнатюк В.В. – перший заступник, Салітра В.Л – керуючий справами,  Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор,Вівчарук Р.М. – власник земельної ділянки, Фицик Д.М., Фицик Т.В., Базавляк І.М., Котова Н.М., Ткачук Я.Я.

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А. – проінформував, що до Тлумацькоїміської ради поступила заява про затвердження детального плану території(ДПТ)для нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці, площею 0.1571 га, вул. Січових Стрільців, 2, м. Тлумач, Івано-Франківської області.

Пропоную затвердити порядок денний;

Порядок денний:

1. Обрання головуючого слухань.
  2. Обрання секретаря слухань.
  3. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ)для нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці, площею 0.1571 га, вул. Січових Стрільців, 2, м. Тлумач, Івано-Франківської області.

«За» - 10;

«Не голосували» - 0;

Затвердити порядок денний.

1.Обрання головуючого слухань.

СЛУХАЛИ:

Про обрання головуючого слухань.

ВИСТУПЛИ:

Комановський А.М. – запропонував обрати головуючого на громадських слуханнях Петрука І.А. та проголосувати за дану кандидатуру.

«За» - 9;

«Не голосували» - 1;

УХВАЛИЛИ:

Обрати головуючого слухань Петрука І.А.

1. Обрання секретаря слухань.

СЛУХАЛИ:

Про обрання секретаря слухань.

ВИСТУПИЛИ:

Петрук І.А.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань.

Салітра В.Л. – запропонував обрати секретарем громадських слухань Комановського А.М.

Петрук І.А. - оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Комановського А.М. та проголосувати за дану кандидатуру.

«За» - 9;

«Утримались»- 0;

«Не голосували» - 1;

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слухань Комановського А.М.

3.Обговорення слухання детального плану території (ДПТ)для нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці, площею 0.1571 га, вул. Січових Стрільців, 2, м. Тлумач, Івано-Франківської області.

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.М.  – секретар на громадських слуханнях проінформував що до  Тлумацької міської ради подано на затвердження проектдетального плану території  (ДПТ) для  нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці.

До Тлумацької міської ради поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької міської ради, розробник детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Микуляк О. В., реєстраційний № 2548. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002548. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду не поступило.

Петрук І.А. – головуючий на громадських слуханнях запитав чому парко місця розміщенні вздовж вулиці та запропонував запроектувати під кутом900 до проїзду.

Вівчарук Р.М. – власник земельної ділянки погодився з пропозицією головуючого, та зазначив що додаткові парко місця будуть розміщеніна території ділянки.

Петрук І.А.- головуючий на громадських слуханнях запитав Ткачука Я. (власник тимчасової споруди з автозапчастинами) чи не має в нього заперечень.

Ткачук Я.Я. – не заперечує щодо будівництва та повідомив що в планах перенести свій автомагазин в проектовану будівлю.

Вівчарук Р.М. – запропонував вирівняти фасад проектної будівлі з фасадом існуючої.

Комановський А.М. –запропонував щоби проектант розглянув зауваження висловлені під час громадських слуханнях та подав проект з виправленнями на розгляд Тлумацькій міській раді.

«За» - 10;

«Не голосували» - 0;

УХВАЛИЛИ:

Присутні на громадських слуханнях ухвалили направити проект розробнику для врахування зауважень висловлених під час громадських слухань а саме:

- запроектувати зі сторони вулиці С.Стрільців парко місця під кутом900 до проїзду.

- вирівняти фасад проектної будівлі з фасадом існуючої.

Проект ДПТ для нового будівництва торгово-офісних та житлових приміщень на власній земельній ділянці, площею 0.1571 га, вул. Січових Стрільців, 2, м. Тлумач, Івано-Франківської області з виправлення подати на розгляд Тлумацькій міській раді.

Голова слухань   ________________Петрук І.А.

(підпис)                   (прізвище та ініціали)

Секретарслухань                      ________________        Комановський А.М.

(підпис)                     (прізвище та ініціали)