У Прибилівському старостинському окрузі відбулися сходи селян

Дата: 04.01.2021 09:58

03 січня 2021 року у с.Прибилів відбулися збори-сходи громадян за місцем проживання, участь в яких взяли понад 100 жителів округу.

Участь в даному зібранні брали Тлумацький міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, начальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Василь Безверхів та староста Прибилівського старостинського округу Ярослав Когутяк, які виступили перед присутніми.

Найважливіші питання, які піднімалися на заході, стосувалися продажу права оренди з аукціону земельних ділянок в урочищах «Казюки» та «За коморою» в с.Прибилів. В ході обговорення, сільські жителі залишили земельну ділянку в ур. «Казюки» за громадським пасовищем, а ділянку в ур. «За коморою» погодили на продаж права оренди з аукціону.

Також, на сході селян було розглянуто питання: про збільшення площі існуючого кладовища в с.Прибилів; про благоустрій села та вивіз твердих побутових відходів; різне.

Під час спілкування з керівництвом Тлумацької міської територіальної громади жителями села було порушено ряд інших питань, що стосувалися соціального захисту, електропостачання та інше.

На всі порушені питання мешканці села отримали вичерпні відповіді. Питання, що потребують детальнішого вивчення, міський голова І.Петрук взяв на контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.