У Тлумачі вшанували пам'ять страчених воїнів УПА

Дата: 18.01.2021 14:57

Сьогодні, 18 січня, у м.Тлумачі біля пам’ятного знаку безневинно страченим Борцям за волю України, громадськість Тлумачччини вшанувала пам’ять вояків УПА Степана Мандзюка та Володимира Кріля, яких цього дня 1945 року співробітники НКВС стратили за підтримку і допомогу загонам УПА.

Про жертовний подвиг своїх земляків, які до останнього подиху залишились незламними, несучи в серці національну ідею, у своєму виступі говорили Тлумацький міськй голова Ігор Петрук та директор Тлумацької школи Володимир Посацький.

В межах вшанування відбулось покладання квітів до підніжжя пам’ятника та запалення свічок. Декани Тлумацькі УГКЦ та УАПЦ Павло Дутчак і Василь Стадник відправили панахиду за убієнними.

Захід закінчився хвилиною мовчання за усіх, хто поліг у боротьбі за волю і незалежність України.