Вітання міського голови І.Петрука з Днем Соборності

Дата: 22.01.2021 09:41

Шановна громадо!

22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за територіальну цілісність та суспільну єдність.

Соборна» - означає спільна, злагоджена, та, що має згоду усіх. Ніхто не зможе сьогодні заперечити, що ми хочемо жити саме в такій державі! Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення.

Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

Українські воїни, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу. Кожен з нас мусить докласти і свої зусилля, щоб Україна якнайшвидше перемогла і знову стала соборною – анексований Крим та захоплена ворогом частина території Донбасу, обов’язково возз’єднаються з Україною.

Тож, прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя. Дозвольте побажати усім вам здоров’я та благополуччя, миру і добробуту, мудрості, особистих і суспільних, досягнень та мирного неба над головою! Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас всіх у розбудові соборної демократичної України, бо у єдності – наша сила!

З повагою,

міський голова                                                   Ігор Петрук