Відбулося засідання постійних комісій міської ради.

Дата: 27.01.2021 11:48

В ході підготовки до чергової сесії, 26-27 січня 2021 року, відбулося засідання постійних комісій міської ради.

Постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – П.Олексишин) були розглянуті питання: Про прийняття повноважень засновника та перейменування КП «Центральна районна аптека №14»; про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради; про виведення з підпорядкування КНП «Тлумацький ЦПМД» Петрівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та ФАПи с.Живачів, с .Ісаків, с. Сокирчин, с.Підвербці; про виведення з підпорядкування КНП «Тлумацький ЦПМД» Гарасимівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та ФАПи с.Гавриляк, с.Хотимир, с.Жабокруки; про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацькою дитячо-юнацькою спортивною школою; про списання майна комунальної власності Тлумацької міської ради; про закріплення майна комунальної власності в господарське відання; про зміну цільового призначення частини будівлі.

Постійною комісією міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії - О.Присяжнюк) було розглянуто понад 60 питань, серед яких, зокрема: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості); про надання дозволу на виготовлення технічної документації; про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою; про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки; та ін.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії - О.Мельник) були розглянуті питання: про створення Служби у справах дітей Тлумацької міської ради; про перейменування Тлумацької Дитячої музичної школи та затвердження Статуту Дитячої музичної школи у новій редакції; про припинення шляхом ліквідації відділу культури та туризму Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області; про створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Тлумацької міської ради; про затвердження Положення про відділ освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради в новій редакції; про перейменування освітніх закладів Тлумацької міської ради та затвердження їх Статутів; про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2020 року №1399-39/2020  «Про створення Тлумацького  освітнього округу з опорними  закладами освіти та філіями; про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в закладах освіти Тлумацької міської ради; про затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів; про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»; про звернення міської ради щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу та електроенергію.

В результаті роботи комісій та обговорення були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести ряд питань на розгляд сесії міської ради.