Відбулася четверта сесія міської ради

Дата: 28.01.2021 14:37

Сьогодні, 28 січня 2021 року, відбулася чергова четверта сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігора Петрука. На сесії, окрім депутатів міської ради, був присутній депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Пліс та запрошені начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, жителі громади. Дотримуючись правил та режиму карантину депутати міської ради працювали у захисних масках сидячи на відповідній відстані.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання: про створення Служби у справах дітей Тлумацької міської ради; про прийняття повноважень засновника та перейменування КП «Центральна районна аптека №14»; про перейменування Тлумацької Дитячої музичної школи та затвердження Статуту Дитячої музичної школи у новій редакції; про припинення шляхом ліквідації відділу культури та туризму Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області; про створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Тлумацької міської ради; про зміну назви відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради та затвердження Положення в новій редакції; про перейменування освітніх закладів Тлумацької міської ради та затвердження їх Статутів; про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2020 року №1399-39/2020  «Про створення Тлумацького  освітнього округу з опорними  закладами освіти та філіями; про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в закладах освіти Тлумацької міської ради; про затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів; про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради; про виведення з підпорядкування КНП «Тлумацький ЦПМД» Петрівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та ФАПи с.Живачів, с .Ісаків, с. Сокирчин, с.Підвербці; про виведення з підпорядкування КНП «Тлумацький ЦПМД» Гарасимівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та ФАПи с.Гавриляк, с.Хотимир, с.Жабокруки; про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацькою дитячо-юнацькою спортивною школою;про закріплення майна комунальної власності в господарське відання; про зміну цільового призначення частини будівлі; про Програму із забезпечення пожежної безпеки Тлумацької міської територіальної громади  та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-5 м.Тлумач до дій за призначенням на 2021 рік; про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»; понад шістдесят земельних питань; про внесення змін до рішення міської ради про вступ у члени Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття»; про звернення міської ради щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу та електроенергію.

Із усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.