Відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

Дата: 02.02.2021 14:08

Сьогодні, 2 лютого, в у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням першого заступника міського голови В.Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради В.Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання: про виготовлення гербових номерних печаток та штампів виконавчого комітету Тлумацької міської ради; про надання дозволу на укладення  договору оренди майна; про затвердження тарифу на послуги з користування громадською вбиральнею; про затвердження переліку видів громадських робіт на 2021 рік, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають інтересам громади населеного пункту і сприяють їх соціальному розвитку; про організацію харчування учнів Тлумацького ліцею №1 Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ від 30 серпня 2018 року № 225 «Про батьківську плату та зарахування вихованців у заклади дошкільної освіти Тлумацької ОТГ»; про присвоєння поштової адреси та про надання одноразової матеріальної допомоги.