ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 18.02.2021 13:10

Фото без описуДо уваги жителів сіл населених пунктів Тлумацької міської ради!

Територією громади, зокрема через села Кутище, Нижнів, Петрилів, Олешів, Вікняни та інші, протікає чимало річок та одна з найбільших рік України – Дністер. З регулярною частотою вони розливаються, інколи з важкими наслідками для житла, майна та присадибних ділянок наших краян. Крім того, останнім часом, особливо в холодну пору року, почастішали випадки пожеж, які нанесли великої шкоди житловим будинкам та господарським будівлям.

Тому звертаємось до Вас відповідально поставитися до можливості страхування житла, господарських будівель, оздоблення житлових приміщень, земельних ділянок тощо від паводків, пожеж та інших стихійних лих.

Будьте готові до нещасних випадків, щоб у випадку біди отримати страхове відшкодування та компенсувати свої втрати.

Звертайтесь до надійних та перевірених страхових компаній, відділення яких працюють, в тому числі, на території нашої громади.