Проведено нараду з освітянами територіальної громади

Дата: 19.02.2021 13:26

Фото без описуУ п’ятницю, 19 лютого, міський голова Ігор Петрук та перший заступник голови Василь Гнатюк провели нараду з керівниками установ освіти Тлумацької міської територіальної громади.

Міський голова Ігор Петрук окреслив перспективи та плани роботи освітянської галузі на 2021 рік і проінформував присутніх про створення відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради та представив його новопризначеного начальника Володимира Пеника, а також висловив сподівання на плідну та конструктивну спільну роботу.

Заступник міського голови Василь Гнатюк наголосив на потребі контролю фінансової дисципліни, на необхідності початку роботи з підготовки до наступного опалювального сезону 2021-2022 років та зробив особливий акцент на активізації патріотичного виховання молоді.

Начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник проінформував про структурні зміни в складі Відділу, про впровадження фінансової автономії закладів загальної середньої освіти, про перспективний план роботи на 2021 рік, зокрема: про ліцензування закладів, про співпрацю з Державною службою якості освіти тощо.

Керівникам установ освіти окремо було наголошено на необхідності чіткого дотримання протиепідемічних заходів в підпорядкованих їм закладах.