У Тлумачі пройшов мітинг-реквієм на честь Героїв Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

Дата: 20.02.2021 12:07
Кількість переглядів: 2033

Фото без описуНебесна Сотня – то в серцях вогонь,

Він гаряче палав за Україну.

Від нині тихим співом заспокой,

Ти, земле рідная свою дитину

У суботу, 20 лютого, у Тлумачі на площі біля пам’ятника Борцям за волю України вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На заході були присутні представники влади, громадськість, учасники АТО та Євромайдану для яких лунали тематичні пісні, композиції та вірші, які проймали усіх до сліз.

До всіх присутніх звернувся міський голова Ігор Петрук, який закликав завжди пам’ятати про ті трагічні події та Героїв, які загинули під час Революції гідності та у війні з російським агресором на сході України.

Хвилиною мовчання вшанували Героїв Майдану, героїв АТО, які померли за Україну, та всіх, хто боровся за її волю.

В рамках заходу пройшло покладання квітів до пам’ятного знаку Небесній Сотні та Героїв Майдану.

Завершився захід спільною молитвою  священнослужителів отця-декана Павла та отця-декана Василя за душі Героїв Небесної Сотні та поминальною панахидою.