Проведено нараду зі старостами міської громади

Дата: 23.02.2021 15:36

Фото без описуУ вівторок, 23 лютого, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада зі старостами населених пунктів Тлумацької громади під головуванням міського голови Ігоря Петрука та його першого заступника Василя Гнатюка. У нараді також взяли участь керівники окремих структурних підрозділів міської ради.

Під час наради обговорювалися питання: про подолання наслідків негоди, яка мала місце в другій декаді лютого 2021 року, про страхування майна жителями громади від стихійних лих, про укладення договорів з вивезення твердих побутових відходів та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, про інвентаризацію комунального майна та землі, про підготовку до опалювального сезону 2021-2022 років, про подання показників лічильників газу, про надання пільг за послуги телефонного зв’язку та надання соціальних послуг на платній основі, про вуличне освітлення тощо.

За результатами наради старостам населених пунктів громади було дано ряд відповідних доручень.