«Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…»

Дата: 25.02.2021 11:24

Фото без описуЄ люди, як свічки, -

згорають, відходять у небуття.

Є люди, як зірки, -

горять і світять все життя.

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

Відповідно до Указу Президента України від 29.01.2021 № 32/2021 та Постанови Верховної Ради України від 08.02.2018 № 2286-VIII «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» та з метою вшанування пам’яті Лесі Українки Публічна бібліотека Тлумацької міської ради,  бібліотека для дітей та бібліотеки-філії сіл Пужники, Бортники, Братишів, Прибилів, Тарасівка, Остриня та користувачі долучилися до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka2021, який проводиться в соціальній мережі Фейсбук. Мета флешмобу – вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу.

Відео-читання віршів Лесі Українки можна переглянути на сторінці Публічної бібліотеки https://www.facebook.com/tlumachlibrary

З нагоди дня народження Лесі Українки у Публічній бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка «Вона обрала собі горде ім’я –Українка». На виставці представлені окремі твори Лесі Українки, академічне зібрання творів у 12-и томах та повне зібрання в чотирьох томах, три книги «Листів» письменниці, де зібрано весь її епістолярій за роки її життя та книги українських письменників про життя та творчість геніальної поетеси.

Віртуальну книжково-ілюстративну виставку можна переглянути за посиланням  https://www.facebook.com/tlumachlibrary/posts/2738259379759542