ВК «Покуття-Прибилів» встановив історичне досягнення

Дата: 22.02.2021 17:04

Вже підходить до завершення черговий волейбольний сезон серед чоловічих команд Суперліги, який вже став історичним для Прикарпаття, адже вперше команда нашого краю посіла шосте місце в турнірній таблиці і вийшла в плей-офф змагань.

20 лютого підопічні Костянтина Лисейка на домашньому майданчику у м. Тлумачі відіграли матч з досвідченою командою ВК «Житичі-ПНУ». Незважаючи на поразку 0:3 (15:25, 18:25, 18:25), покутська команда продемонструвала бійцівський характер і боролася до останнього удару по м’ячу.

На цьому матчі були присутні вболівальники, але їх кількість була обмежена відповідно з правилами безпеки введеними у зв’язку з епідемічною ситуацією. Підтримували команду у цьому знаковому матчі: голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, міський голова Ігор Петрук та інші.

Фото зі сайту ГО «Федерація волейболу України» http://fvu.in.ua/