Проведено робочу зустріч з питання відновлення роботи інфекційного відділення КНП «Тлумацька центральна міська лікарня»

Дата: 01.03.2021 12:32

Фото без описуУ суботу, 27 лютого, за участю міського голови Ігоря Петрука відбулася робоча зустріч з головним державним санітарним лікарем Івано-Франківської області Русланом Савчуком та депутатом Верховної Ради України VІІІ демократичного скликання Володимиром Шкварилюком. У ній також взяли участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк, окремі депутати Тлумацької міської ради та в.о. директора. КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Іван Бойчук.

Головною метою зустрічі було обговорення питання про відновлення роботи інфекційного відділення КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», яке вкрай необхідне тепер в умовах епідемії гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19.

На даний момент приміщення потребує проведення капітального ремонту, а саме: перекриття даху, заміну віконних та дверних блоків, заміну мереж водовідведення та водопідведення,  капітального ремонту внутрішньої частини приміщення.

Відповідні листи про виділення коштів на проведення капітального ремонту інфекційного відділення КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» були надіслані секретарю Ради національної безпеки і оборони України О. Данілову, міністру охорони здоров’я України М. Степанову, заступнику міністра охорони здоров’я України, головному державному санітарному лікарю України В. Ляшку та голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації А. Бойчуку.