Дотримання карантинних обмежень – на контролі міської влади

Дата: 02.03.2021 11:29

У вівторок, 2 березня, відбулася нарада міського голови Ігоря Петрука з питань дотримання карантинних обмежень на території Тлумацької міської ради.

У її роботі взяли участь в.о. начальника Тлумацького відділення ГУ НП, підполковник поліції Мирослава Онуфреїв, секретар міської ради Михайло Кудерський, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, працівники виконавчого комітету міської ради.

Під час наради обговорювалося питання контролю щодо виконання обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема, в місцях здійснення торгівлі на продуктових ринках, а також про хід реалізації програми «Безпечне місто».