Відбулися засідання постійних комісій міської ради

Дата: 04.03.2021 16:21

У четвер, 4 березня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на порядок денний чергової п’ятої сесії Тлумацької міської ради. У роботі комісій взяли участь міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник) були розглянуті питання: про зміни у складі виконавчого комітету міської ради, про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тлумацької міської ради Івано-Франківського  району Івано-Франківської області в новій редакції, про створення комісії та оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею, про формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в Тлумацькій територіальній громаді, про закріплення депутатів Тлумацької міської ради за територіально-виборчими округами тощо

Постійною комісією міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії – Олег Присяжнюк) було розглянуто понад 100 питань, серед яких, зокрема: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості); про надання дозволу на виготовлення технічної документації; про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою; про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності та продаж права оренди її з аукціону, про внесення змін в рішення про припинення права користування земельними ділянками, про затвердження детального плану території, про затвердження акту узгоджувальної комісії, про розгляд звернень громадян та інші.

В результаті роботи комісій та обговорення були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести ряд питань на розгляд сесії міської ради.