Вітання міського голови з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2021 09:43

Фото без описуДорогі жінки!

Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем – 8 березня!

Від самого нашого народження найсвітліший образ жінки-матері, ніжної та люблячої половинки – дружини та лагідної бабусі був і залишається символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя.

Усе прекрасне в житті завжди пов’язане з жінкою. Вона поєднує в собі пристрасть і холодний розум, силу та ніжність, дбайливість і вимогливість. У всі часи чоловіки захоплювалися жінками, їх унікальністю та загадковістю.

Україна…Жінка... Мати... Як багато значать ці слова для кожного з нас. Як глибоко западають у душу. Як гордо ми промовляємо їх. Українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і величчя справ.

В цей святковий та радісний день в першу чергу хочеться низько вклонитись перед кожною з вас за любов, турботу, ніжність, трепетне відношення та від щирого серця побажати вам, дорогі жінки, любові від ваших чоловіків та дітей, родинної злагоди, затишку, достатку та взаєморозуміння у ваших родинах!

Нехай у кожному жіночому серці ніколи не згасає вогник віри, надії та любові, позитивного настрою та душевної гармонії! Нехай ваше життя буде сповнене яскравими враженнями та реалізованими мріями!

З повагою,

міський голова                                                                           Ігор Петрук