Відбулася п’ята сесія міської ради

Дата: 11.03.2021 17:32

Сьогодні, 11 березня, відбулася чергова п’ята сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії, окрім депутатів міської ради, була присутня депутат Івано-Франківської обласної ради Наталія Кава та запрошені начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного було розглянуто питання: про затвердження передавальних актів сільських рад Тлумацького району Івано-Франківської області, про зміни у складі виконавчого комітету міської ради, про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тлумацької міської ради Івано-Франківського  району Івано-Франківської області в новій редакції, про створення комісії та оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею, про передачу комунального майна, про формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в Тлумацькій територіальній громаді, про надання згоди щодо передачі в оренду комунального майна Тлумацької міської територіальної громади та затвердження переліків першого та другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні та без аукціону, про закріплення майна на праві оперативного управління за відділом освіти, культури, молодіжної  політики та спорту Тлумацької міської ради, про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення, земельні питання, а також цілий ряд звернень.

За підсумками роботи сесії прийнято відповідні рішення.