Вітання міського голови з Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2021 00:01

Фото без описуШановні добровольці, захисники України!

14 березня в Україні  відзначається День українського добровольця.

В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. А згодом до нього та інших добровольчих батальйонів примкнули тисячі свідомих громадян України, щоб боронити незалежність своєї держави.

Подвиг добровольців є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Завдяки їхньому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі.

Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати Батьківщину вже у лавах української армії. Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою вони постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Дякую кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам!

Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів! Вірю, що День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Бажаю миру, витримки, козацького здоров’я та благополуччя у родинах! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, а Господь захищає від ворожої кулі та допоможе перемогти у війні!

З повагою,

міський голова                                                                           Ігор Петрук