Нарада з аграріями щодо недопущеня отруєння бджіл

Дата: 18.03.2021 14:26

У четвер, 18 березня, у великому залі адмінбудинку міської ради  відбулася нарада з керівниками агроформувань, старостами населених пунктів, пасічниками, які ведуть свою діяльність на територіях населених пунктів, що входять до міської ради.

В роботі наради взяв участь міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, а також були присутні спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

На порядок денний  наради виносилися питання: про недопущення випадків отруєння бджіл при застосуванні пестицидів, які будуть використовуватися при обробці с/г культур, про дотримання санітарних вимог техніки безпеки, охорони праці при проведенні робіт з пестицидами під час весняно-польових робіт, про заходи боротьби та недопущення проростання борщівника Сосновського, про укладення договорів на невитребувані паї.

За результатами наради були дані відповідні доручення.