Міський голова привітав комунальників із професійним святом

Дата: 19.03.2021 13:43

Фото без описуЩорічно у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Важко переоцінити роль цих багатофункціональних служб, які щодня виконують вкрай необхідну справу – забезпечують життєдіяльність нашої громади, надають широкий  спектр послуг.

Тож у п’ятницю,  19 жовтня, міський голова Ігор Петрук разом з головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Тлумацької міської ради Євгеном Дудником завітали у комунальні підприємства нашої громади – МКГ «Міськкомунгосп», КП «Тлумачкомунсервіс» і КП «Теплоцентр» - та привітали  працівників із професійним святом.

Очільник громади відзначив високий професіоналізм, відданість своїй справі та оперативність міських комунальників, які вдень і вночі, в святкові дні та у складні погодні умови створюють затишок, тепло і комфорт у наших домівках та забезпечують порядок на наших вулицях. Разом зі словами вдячності за самовіддану і надважливу роботу І.Петрук відзначив комунальників грамотами  та побажав здоров’я, благополуччя і мирного неба над головою працівникам та керівництву згаданих підприємств.